شرکت بازاریابی ظهور: چرا WooCommerce راه حل ما است

نویسنده: Kahl Orr کارآفرین ، توسعه دهنده وب و بنیانگذار Rise ، یک آژانس دیجیتالی است که در زمینه طراحی وب تخصص دارد . Rise ایجاد وب سایتهای پرکاربرد و سفارشی برای مارک های ملی می کند.

من همیشه علاقه مند به کد نویسی بوده ام. در کلاس هفتم ، وب سایت بازی موفق ، Venom Arcade را راه اندازی کردم که مبلغ چند صد دلار در ماه از طریق تبلیغات AdSense درآمد. در آن زمان فکر می کردم پول زیادی است! و این آینده حرفه ای من را پیش بینی کرد.

در دبیرستان دوره های علوم رایانه را گذراندم و با چندمین برنامه نویسی با لیگ علوم کامپیوتر آمریکا برنده شد. بعداً ، من در دانشگاه ایالتی پن ثبت نام کردم ، اما وقتی به اندازه کافی مورد اعتراض قرار نگرفتم ، من به دنبال دستیابی به کار و ترک به عنوان یک توسعه دهنده وب با یک شرکت کوچک به یک کار شغلی رسیدم. 

بنیانگذاری ظهور

من Rise را در سال 2017 تأسیس کردم ، و اکنون تیمی با ده کارمند و پیمانکار حقوق دریافت می کنید. شرکتی که اولین شغل من را به عنوان یک توسعه دهنده به من بخشید ، یکی از بزرگترین مشتریهای ما است و خوشحالم که هنوز هم با آنها همکاری کنم. ما پایه مشتری خود را گسترش داده ایم و سال درآمد خود را بیش از سال دو برابر کرده ایم.

هیچکدام از اینها بدون WooCommerce و سکوی قابل تنظیم و قابل تنظیم آن امکان پذیر نبود. این کاملاً در خدمت به مشتریان تجارت الکترونیک در سطح بالا کاملاً یکپارچه بوده است.

عکسهای سایتهای WooCommerce که بازاریابی در حال گسترش است ، در دستگاههای با اندازه های مختلف

چگونه WooCommerce به ما در یافتن موفقیت کمک کرد

ما از WooCommerce بطور روزانه استفاده می کنیم تا فروشگاه های آنلاین را برای مشتریان خود توسعه داده و نگهداری کنیم. در اینجا فقط یک نمونه کوچک از وب سایتهایی که در طی چند سال گذشته ایجاد کرده ایم:

فن آوری های محیطی 

کنترل رله آمریکایی

الکترونیک جهانی

خرد گیاهان بلوط

Pet Stop (و 30 سایت برای حق رای دادن خود)

بسیاری از این مشتری ها قبل از ساختن فروشگاه های آنلاین خود ، فقط از فروشگاه های فیزیکی برخوردار بودند. WooCommerce به ما اجازه داد تا راه حلی را برای صرفه جویی در زمان و آسان برای شما فراهم کنیم ، بنابراین آنها می توانند به صورت کارآمد تجارت خود را توسعه دهند.

از آنجایی که WooCommerce بسیار انعطاف پذیر است ، ما قادر به ساخت سایت هایی هستیم که انواع مختلف محصول را شامل می شود ، از جمله: 

قلاده های نرده سگ نامرئی

کنترل سوئیچ رله برای وسایل نقلیه (با بسیاری از تغییرات در مدل ، رنگ ، دکمه و سوئیچ)

قطعات صفحه مدار چاپی (با هزاران SKU ، انواع ، قطعات مرتبط ، اسناد و گزینه های حمل و نقل)

کیت های پهپادی الکترونیکی

محصولات گیاهی

آبجو

هر فروشگاه آنلاین شامل چندین گزینه پرداخت و ارسال است که ما می توانیم از طریق برنامه های افزودنی و کد سفارشی با سیستم عامل های دیگر و دروازه ها یکپارچه شوید.

ما از SEO و استراتژی های بازاریابی جستجو استفاده می کنیم تا مشتریان را به سمت فروشگاه های مشتریان هدایت کنیم. کتابخانه گسترش WooCommerce به باعث می شود آن را ساده به ترکیب رسانه های اجتماعی، تبلیغات، و سایر ابزار بازاریابی جستجو کنید. 

جنبه های مورد علاقه ما از WooCommerce

WooCommerce درست بیرون از دروازه ، خود را به عنوان یک راه حل سریع برای مشتریان با وب سایت های موجود در وردپرس ثابت کرد و به ما اجازه می دهد از ایجاد فروشگاه های جداگانه برای آنها خودداری کنیم. ما همچنین دوست داریم که این سیستم عامل قابل تنظیم باشد. 

به بیان ساده تر ، WooCommerce به ما قدرت داد تا از انعطاف پذیری وردپرس استفاده کنیم تا نیازهای فروشگاه هایی با پیشنهادات پیچیده را برآورده سازیم. یکی از وب سایتهای ما ، الکترونیک جهانی ، محصولی را با:

دو نوع در دسترس بودن

گزینه های تعمیر / قیمت گذاری

شماره قسمت های سفارشی

مدیریت موجودی که با سیستم ERP موجود خود همگام می شود

قطعات سازگار

اسناد مربوط به محصول

هزاران محصول دیگر که ارائه می دهند ویژگی های مشابهی دارند. WooCommerce تعویض بازی برای ما بود: هیچ پلتفرمی دیگر نمی توانست به ما اجازه دهد یک فروشگاه ساخته شده را تهیه کنیم تا بتوانیم با این گزینه های بسیاری به راحتی فروش خود را اداره کنیم.

این یکی از پیروزی های تجاری مورد علاقه من بود: ما فروشگاه الکترونیک جهانی را راه اندازی کردیم و بلافاصله شاهد فروش ماهانه پنج رقمی بودیم. همچنین شنیدن این نکته که مشتریان ما WooCommerce را ساده و آسان برای پیگیری سفارشات و تحقق یافتند ، بسیار خوشحال کننده بود.

WooCommerce یک راه حل عالی برای آژانس های رو به رشد است 

صادقانه بگویم ، ای کاش WooCommerce را زودتر پیدا کردم ، زیرا این تفاوت بزرگی در رشد آژانس من ایجاد کرده است! همه باید بدانند که چگونه وردپرس و WooCommerce یک بستر قدرتمند اما ساده برای یادگیری برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی هستند. با انتخاب WooCommerce ، مشاغل خود را برای رشد و موفقیت آماده می کنند.

سرگرمی خود را در 8 مرحله به یک تجارت تبدیل کنید

تلگرافر ، ,های ,  ,woocommerce ,یک ,فروشگاه ,خود را ,فروشگاه های ,به ما ,    ,کنیم تامنبع

شرکت بازاریابی ظهور: چرا WooCommerce راه حل ما است

سرگرمی خود را در 8 مرحله به یک تجارت تبدیل کنید

راهنمایی COVID-19 برای سازمان دهندگان جلسه

نحوه شروع فروش اشتراک به صورت آنلاین

چند افزونه WordPress بسیار زیاد است؟

چگونه می توان سایت وردپرس خود را به هم ریخت

تلاش برای تجربه یکپارچه سازی وردپرس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت روستای خم پیچ music نوین هاست ،ارائه دهنده خدمات هاستینگ و سرور اجناس فوق العاده ارائه انواع کتاب زالو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. انجام كليه امور تاسيساتي و ساختماني اسپایس چت هک شد توسط علی هکر و فیلتر شد و مسدود شد هشدار Rosalynssk Log وبلاگ ساسان شامل بهترین مطالب